Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicseréli az Apple a telefonomat?

Kicseréli az Apple a telefonomat?

Figyelt kérdés

Van egy iphone 5 ös telefonom, es a töltője eléggé lötyög. Ha bedugom a telefonba nagyon óvatosan kell beállítani mert egyébként nem tölt, olyan mintha ki lenne lazulva. Próbáltam uj toltovel is, de ugyan ez a helyzet.

Ha bevisz en egy apple üzletbe akkor kicserélik ujra?



2013. aug. 10. 08:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Majd azt mondják, hogy ez ilyen, és az egész a te hibád lesz végül. Amúgy szolgáltatós? Ha igen, akkor vidd be oda. Nem kéne olyannak lennie. Szóval cserélik a csatlakozót szerintem, 3-4hét a javítási idő kb..
2013. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem szolgáltatós.
2013. aug. 10. 09:41
 3/28 anonim ***** válasza:
Kicserélik. Nekem az i5 kameraképén volt egy porszemnyi lila folt és szó nélkül cserélték az egész telefont vadi újra.
2013. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Holnapra kaptam időpontot apple storeban, azt mondták kicserélik újra. :)

Jupiiiii

2013. aug. 10. 19:29
 5/28 anonim ***** válasza:
48%

Elég gyanús, hogy a csatlakozó leszakadt az alaplapról.

Ez leginkább úgy lehetséges, hogy a töltőnél fogva meg lett rántva az egész telefon a vezetékre merőleges irányba és így egy oldalírányú erő miatt leszakadt.

Vagy gyári hibás, de ezt nehéz lesz bizonyítani.

2013. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem kell bizonyítani, azt mondták ha vacakol a töltő akkor adnak egy uj telefont. :)
2013. aug. 10. 21:43
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem vágod, hogyha kiszakadt a helyéről a lighting csatlakozó (ezért lötyög és nem tölt, tipikus tünet), akkor az szívás. Nem cserélik ha kiderül, hogy a te hibádból szakad ki. Ha meg gyári hibás volt, akkor meg nehéz lesz bizonyítani, hogy nem miattad van.
2013. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Igen, valszeg szétszakadt a telefon. :)

Nincs szétszakadva semmi, hanem laza a csatlakozó. Ha jobbra balra mozgatom a töltök akkor tölt.

2013. aug. 11. 00:38
 9/28 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok, de ettől függetlenül lesz ma egy uj iPhoneom :)
2013. aug. 11. 11:28
 10/28 anonim ***** válasza:
Úgy látszik kérdező, hogy nem érted, hogy mit válaszoltak neked.
2013. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!