Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ce mobilnet?

Samsung galaxy ce mobilnet?

Figyelt kérdés

Van egy kis problémám az új Samsung Galaxy ace telefonommal.

Feltöltőkártyás. Valahányszor töltök rá pénzt, a fölső csíkban (ahol az idő, meg minden más van) felváltva ír ki egy H betűt és a 3G jelzést és közben folyamatosan szedi le a pénzt róla. Már wifivel se csatlakoztam rá a netre, csak hivatalos alkalmazások vannak rajta (Facebook, Instagram, Twitter) és mégis valami folyamatosan szedi le. A futó szolgáltatásokban kikapcsoltam most mindent és beállítottam a Repülő üzemmódot (kifejtené nekem valaki, hogy ez micsoda pontosan?), de azóta még nem mertem kipróbálni.



2013. aug. 10. 10:53
 1/5 anonim válasza:
Persze hogy szedi le a pénzedet,hisz a mobilnet nincs ingyen. Ha kikapcsolod,nem kell aggódnod emiatt, és nyugodtan wifizhetsz gond nélkül.
2013. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
aktiválj egy 1000 forintos mobilnet csomagot és nem veszi le a pénzed vagy kapcsold ki az adatforgalmazást
2013. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már mindent kikapcsoltam. Azzal, hogy repülő üzemmódba állítottam, a Mobilnet menüpontra rá se tudok menni. Akkor most ez jót jelent? :D
2013. aug. 10. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold vissza rendes üzemmódba majd:Menü-->Beállítások-->Vezeték nélk.hálózatok(vagy vmi hasonló)-->Mobilhálózatok-->innen a pipát szedd ki
2013. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönööm! :))
2013. aug. 10. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!