Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy baj van csak ezzel a...

Egy baj van csak ezzel a telefonnal? Tudnátok mondhani valami megoldást? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vettem egy M-Tech aTab 4 phone-t. Tökéletesen működik, semmi baja nincs, gyors, szép kép meg minden. A lényeg hogy youtube-ot beadja, de semmi videót nem játszik le. Se a böngészőből, se az alkalmazásban. Tud valaki erre megoldást mondani? LEhetőleg, akinek ilyen telója van. Köszönöm!
2013. aug. 10. 14:37
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!


Gondolom azóta megoldódott a problémád, ha nem akkor a "youtube" alkalmazást kell letölteni a "Google Play" áruházból. Én azért egy kicsit más témában érdeklődöm, mégpedig a telefonoddal kapcsolatban. Mennyire megbízható és mennyi az akkuideje esetleg egy összkép, hogy mennyire vált be. És bocs, ha zavartalak, de ilyen telefont szeretnék vásárolni és nem igazán találtam róla értelmes tesztet. Köszönöm.

2013. okt. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ez a telefon nem támogatja hazánkban a 3G-t,wifi-n lejátsza a videókat a youtube-ról?
2014. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!