Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Iphone 5?

Iphone 4S vagy Iphone 5?

Figyelt kérdés
melyiket választjátok?

2013. aug. 11. 08:53
1 2
 1/13 SzilKa ***** válasza:
Ha van rá anyagilag lehetőséged, akkor inkább az 5-ös. Jóval gyorsabb.
2013. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De én inkább a 4s -t venném meg, az tetszik a legjobban.


és igaz, hogy könnyen törik?

2013. aug. 11. 09:03
 3/13 anonim válasza:
igen..igaz hogy könnyen törik..ismerősömnek volt egy..és leejtette..véletlenül, képernyőre esett és úgy betört a képernyője..hallod ://
2013. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 SzilKa ***** válasza:

Mindkettő könnyen törik, mint ahogy más nagy érintőképernyős telefonok is, ha leejted. Tegyél rá jó tokot és ne dobáld :)


Nekem amúgy külsőre mindkettő tetszik (mindkét telefonom iphone, 4 és 5), de az 5-ös jóval gyorsabb. Igaz, amíg csak a 4-esem volt, addig nem tudtam, hogy lassú, csak azután kezdtem érezni, amikor már 5-ösöm is lett.

2013. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

iPhone 5-t választanám, szerintem nem csúnya, csak vigyázni kell rá, mert karcolódik.

iPhone 4-em van, ez is ugyanúgy üveg, mint a 4S. Mit ne mondjak, ha előre tudom, hányszor fogom leejteni, nem ezt választottam volna, de hál' Istennek eddig bírta. Nyilván szerencsém volt, mert jól érkezett a földre a telefon, de azért láthatod, nem feltétlenül fog ennyitől meghalni - ugyanúgy, ahogy más (nem full üveg) telefon kijelzője is szétrepedhet egy eséstől.

2013. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

és az iphone 4s hány ftba kerül?


drágább az iphone4, mint a 4s, vagy mind a kettő ugyan annyiba kerül???


megérné, mert karácsonyra lehet kérek egyet!

2013. aug. 11. 10:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Az iPhone 5 kicivel hosszabb és vékonyabb, így kinézetre csak arányaiban különbözik minimálisan, amúgy tök egyformák, nem tudom hogy tetszhet jobban! Tudása pedig abszolút felülmúlja a 4S-ét!
2013. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ha inkább a 4S-t vennéd mg, akkor egyáltalán miért tetted fel a kérdést?
2013. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 JulesM111 ***** válasza:

Volt 4-esem, van most 5-ösöm.

A 4-es designja sokkal jobb, nehezebb, masszívabb.

Bánom az 5-öst, csak az 5-ös beszerzése szolgáltatón keresztűl jóval kedvezőbb volt, mint egy korábbi modellt valahonnan függetlenül beszerezni.

2013. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az i5 jóval strapabíróbb lett.

De akármelyik telefon ha kijelzőre esik az törik. Viszont az i5 a kisebb súly miatt nehezebben törik. Minél nehezebb egy telefon annál könnyebben törik a kijelzője ha leesik.

2013. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!