Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes olyan...

Szerintetek érdemes olyan okostelefont választani, amelyik már támogatja az LTE-t? (4G)

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lógsz reggeltől estig a neten akkor tökmind1.
2013. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

nekem olyan van de használni igazából nem tudom.

egyrészt ahol lakom nincs 4g lefedettség,másrészt a mobilnet csomagom nem elég gyors a 4g hez.

te is akkor tudod kihasználni ha 4g lefedett helyen élsz valamint a mobilnet csomagod meg felelő.

egyébként szerintem bőven elég a 3,5g netezéshez,letölteni meg úgy sem mobilnetről tölt általában az ember hanem wi-firől.

2013. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 b95 ***** válasza:

szerintem belátható időn belül (mondjuk 5 év) nem fog olyan szintű 4G/LTE hálózat kiépülni egyik szolgáltató részéről sem, ami ráadásul elfogadható áron is van, így jelenleg mindegy, hogy van-e a telóba 4G.

(Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb dologra, amire az ember mobilnetet használ a mobilján tökéletesen elegendő az UMTS vagy a HSPA.)

2013. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így van. itthon felesleges még egy jópár évig, főleg ha mondjuk telekomnál nézelődünk, ahol még mindig az ország felén a 3G is kiváltság...én szinte csak EDGE hálón használom az iPhone-om, mert itthon van wifi, ha meg utazás közben használnám, akkor többnyire nincs is 3G lefedettség, csak foltokban...azért meg ne merüljön gyorsabban a telóm, ha konkrétan nem is gyorsabb...amúgy is az itt a városban 3-4 megabit a maximum sebessége...
2013. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!