Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 2-t megéri megvenni? Nem...

Note 2-t megéri megvenni? Nem fog nagyon hamar elavulni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék beújítani már egy normálisabb telefonra. A Note 2-t néztem ki (nagy kijelző, erős hardver, jó akku, stb) mert még ennek viszonylag megfizethető ára van és elég erős is (még...). Mikor fog elavulni a cucc? Olyan telefon szeretnék ami legalább 3-4 évig gond nélkül bírja, és nem avul el. Viszont most kijött az s4, meg majd a note 3 is, és attól félek, hogy ezek el fogják nyomni...


Megéri megvenni a note 2-t 2014 elején (használtan) ? Vagy van jobb vétel is?


Válaszokat előre is köszi!



2013. aug. 11. 12:18
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Ja és azt kifelejtettem, hogy főleg netezésre kell meg az appok (játékok is, meg egy csomó program) használatához kéne.

100.000 ft érték kürül gondolkozok

2013. aug. 11. 12:22
 2/32 anonim ***** válasza:
Figyelj miután karácsonyra szeretnéd ezért nem javaslom.Persze nem azt mondom hogy elavult lesz addigra mert ha kijön a Note 3 akkor max a Note 1 lesz elavult.DE!Addigra az S4 ára is lejjebb mehet és én inkább ezt javaslom.Ez tuti bírja 3-4 évig.Viszont ha kell a nagy kijelző meg az erősebb akku akkor a Note 2 bestbuy:)Frissítést is fog még kapni de azért gondold meg ezt az S4-et is.
2013. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
én is az s4-et ajánlom. tovább is bírja az aksija a tesztek szerint netezésben, telefonálásban meg videózásban is, mint a note2é, + a hardware is jobb. és azért 5 col sem kicsi és legalább egykézzel kezelhető. na meg kamerában is jobb. pontosabban mindenben. most 138000, karácsonyra jócskán lejjebb megy az ára.
2013. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
most újonnan 138. használtan 100
2013. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
Szerintem az Xperia Z. Mert kicsit egyedibb mint mondjuk az s4. Anyíra bereklámozták, hogy kb minden 2. ember kezébe az lessz. És az ára karácsonyra nagyon minimális lessz. Kezdeti ára: 190k Mostani: 124k szoval olyan 100 k ért talán már újat tudsz venni. És vízáló :)
2013. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
nem rossz az xperia z, csak nagyon fakó a képe. ami sokakat zavarhat. s4 jobban megéri
2013. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
hát, a z nekem nem annyira jön be. jó-jó de ennyi pénzért inkább már s4. Egyébként mindig is s4-et akartam de sajnos megfizethetetlen az ára. De ha azt mondjátok le fog menni az ára az lenne legjobb.
2013. aug. 11. 18:22
 8/32 anonim ***** válasza:
Harmadiknak üzenem hogy az s4 akksi időben meg sem közelíti a note 2t. És ezt nem tesztekre alapozva mondom hanem tapasztalatra. Nekem note 2 van de volt egy rövid ideig s4 helyette. Nagy hiba volt részemről. Jöttem is vissza note 2re.
2013. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
de az üzemidőre is van megoldás XD http://www.youtube.com/watch?v=24qMg2NlVv8
2013. aug. 12. 11:26
 10/32 anonim ***** válasza:
Ja csak ettől ocsmány lesz a teló.
2013. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!