Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ujabb tipusu androidos telefon...

Ujabb tipusu androidos telefon használtan? A többi lent

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne ha ujabb telefont veszek használtan hogy gyözödjek meg róla hogy kártyás volt a telefon? mivel ugye ezeket az uj telefonokat ki tudják löni magát a készüléket. aki tudna ebben segiteni hogy hogy bizonyosodjak meg róla hogy kártyás volt, nem elöfizetéses az létszives irjon már:)
2013. aug. 11. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj! Nem értem a kérdést. Mi köze a telefonnak ahhoz, hogy előfizetéssel vagy feltöltő kártyásként működött?
2013. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyi köze van, hogyha előfizus akkor letilthatják. Ha kártyásan vették akkor nem.
2013. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Szóval nem az előfizetést tiltják le, hanem a telefont. Ezesetben felhívod az összes szolgáltatót és megkérdezed az IMEI szám alapján, hogy "rendezve" van náluk a telefon vagy sem?
2013. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nemtudom ezért kérdezem. a "régebbi" telefonokat nem lehetett lelöni. ha ezeket az ujab fajtát veszi valaki elöfizusan nem fizeti magát a készüléket is használhatatlanná teszik.
2013. aug. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!