Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corby S3654 telefonom...

Samsung Corby S3654 telefonom van és olvastam valahol hogy lehet rajta témát cserélni valami kóddal vagy mi. Ez hogy működik?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én a saját telómra (bár nekem Nokiám van) simán töltöttem pár témát... beírod a google-be, hogy themes for samsung corby s3654, keresel olyat, ami tetszik, és letöltöd. Aztán (nálam legalábbis így volt) bemész a beállításokba, témákba, és ha minden igaz ott kellene lennie a témáknak, amiket letöltöttél az alap témák mellett. Amúgy ez off, de a Samsung Corby elég régi telefon, hogy úgy mondjam, mármint nem a legújabb. Vannak újabb Samsung telók, amik olcsóbbak, de könnyebben kezelhetők. :) (ez persze nem az én dolgom, bocsi is érte, de telómániás vagyok:D)
2013. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi gond :-). Egyébként sajnos ennél ez nem így megy mert beírtam,de valami firmware frissítést vagy mit magyarázottt,azt meg inkább nem próbálnám ki csak úgy...
2013. aug. 12. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!