Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A régebbi nokiát kényleg...

A régebbi nokiát kényleg törhetetlenek szinte? És a többi cég telefonjai? Azok könnyen törnek, vagy azok is strapabírók?

Figyelt kérdés
Ha héliumos lufikkal (200l kéne) a nokia asha 302 telóm felküldeném magasra, és onnan leesne (mondjuk fűre) akkor kibírhatná?
2013. aug. 11. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Az újabb nokiák már nem bírnák de a 2008-7 előtt gyártottak többsége bírná. Az én 3110c telefonom azért elég jól bírta a strapát, volt amikor leejtettem a lépcsőn és majdnem 2 emeletet ment le és túl élte, igaz a hátlap leesett neki ott a műanyag patent kitörhetett meg a kasznija is kicsit szétnyúlt, de nem lett komolyabb baja, bontásból szereztem hozzá másik hátlapot és ennyi. Az ennél régebbiek a nokia 3310 az is bírja a strapát, volt olyan telefonom és akkor az is sokat bírt ám.

A mostaniak vékonyabbak nagyrészt és képesek törni mint a ropi a képernyő részük is nagyon vékony az érintőképernyő végett de az újabb nyomógombosok is vékonyítottak már, azok sem bírnák. a c5-00 telefonom egyszer ejtettem le a 2,5 év alatt és majdnem szétrepült az egész telefon. Persze az alaplapja túlélte de a kasznija annyira szétesett hogy lötyögött és a patentek törtek meg benne gyakorlatilag. Az előlapba egyedül a csavarok tartották benne az alaplapi részt.

2013. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!