Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik német Lebara micro...

Létezik német Lebara micro SIM kártya?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy Németországban lehet rendelni ingyen Lebara SIM kártyát. Viszont azt nem tudom, hogy csak normál SIM kártyát lehet, vagy esetleg micro SIM-et is?

Nagyon fontos lenne ezt minél hamarabb megtudnom. A Lebara német oldalán próbáltam utánanézni, de sajnos nem jártam sikerrel. A válaszokat előre is köszönöm!



2013. aug. 12. 00:05
 1/4 anonim válasza:
Szia, én Dániában próbáltam Lebarától venni micro SIM-et de azt kaptam válaszként hogy nincs. Ha esetleg Németben van telia szolgáltató náluk biztos lehet kapni.
2013. aug. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az összes Lebara sim úgy néz ki, hogy van a nagy, bankkártya-méretű, ebből tudod kitörni a mini-simet, és abból tudod kitörni a micro-t. Gyárilag be van metszve, kb ugyanakkora erőfeszités, mint a sima nagy kártyából a minit kirötni. Hollandiában és Németországban a legtöbb szolgáltató már igy adja a kártyáit.


Amúgy nem csak rendelni tudsz ingyen, de vannak üzletek, amiknek a kirakatán/ajtaján van egy Lebara logó. Ott tudsz kérni ingyen simet.


Én egyébként inkább az 5 eurós árú start kártyát választanám, 15 euró lebeszélhetőséggel.

2013. aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. aug. 12. 15:52
 4/4 noncsi1177 válasza:
Németországban lehet vásárolni lebara telefon kártyát, ez 2,5euro lebeszélhetőséget tartalmaz. A német számokat németországból 1euro centért hívhatod. A magyar hállózatis számokat 2euro centért. A kártyát fel lehet tölteni 10-20-30-40 euroval. Ha 40euroval feltöltöd ez korlátlan beszélgetést enged egy hónapig. A 10euros feltöltésért 20 eurot beszélhetsz le róla. Dióhélyban ennyit. egyepgep@gmail.com
2013. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!