Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini telefonom...

Samsung galaxy mini telefonom vízbe esett és nem kapcsol be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon félek hogy elromlott és újat kell venni. ezt nem szeretném. valahogyan meg lehet javítani?

2013. aug. 12. 11:30
 1/7 nádasdi marcell válasza:
Nálam ez bejöt tedd egy doboz rizs közé hogy ki száradjon
2013. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez komoly? :/
2013. aug. 12. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
tedd be egy tál rizsbe, az felszívja belőle a vizet
2013. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké. de ez biztos hogy jó megoldás?:( nagyon félek.
2013. aug. 12. 11:53
 5/7 A kérdező kommentje:
és egybe vagy szétszedve rakjam rizsbe? nem vagyok nagy telefonzseni.
2013. aug. 12. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megpróbáltad bekapcsolni akkor jóeséllyel zárlatos lett magyarul kuka.De azért szedd szét amennyire tudod és reménykedj.
2013. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. ezt muszáj leírnom nektek:

elromlott ugye nem bírtam bekapcsolni. aztán kiültem tesómmal hullócsillagokat nézni és azt kívántam hogy javuljon meg(persze másokat is kívántam de ezt is) aztán másnap elvittük szervízbe állunk sorba pont mi jövünk hogy mondjuk mi a baja a telefonnak és anya nyomkodja és mondja hogy: Anna! megjavult!

és tényleg! szóval ennyi volt. és most nagyon örülök!:)

2013. aug. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!