Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan léptethetném ki?

Hogyan léptethetném ki?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Hugom kapott anno egy Androidos telefont (Android 2.2.2 van rajta) és szerettett volna rá valami hülye alkalmazást. A Google Playhez (akkoriban Android Market) kellett egy Google Account. Gondoltam beírom az enyémet, azt had töltögessen abból nem lehet baj, úgyse tud kárt okozni nekem. Degyszer mostanában viszont megrezzent a telója és mit látok? HOGY NEKEM ÉRKEZETT LEVELEM AZ ÉN EMAILOMRA. És erről ő nem isz szólt hogy belelát az Email fiókomba... Na most az lenne a baj hogy nem tudom kiléptetni a hugom telójából magam... Hogyan kéne? Úgy hogy nyoma se maradjon semminek ami velem kapcsolatos. Nagyon fontos lenne... Mert így most látja minden Emailem, és ezzel akár fel is törheti bátmilyen fiókomat. Kinézem belőlle... :( A beállításokba a fiókoknál próbálom hosszan nyomni, meg minden, de semmi... A Gmail alkalmazásba se látok semmi ilyen lehetőséget... Pls help..

2013. aug. 12. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
amit első google fióknak írtál be azt csak gyári visszaállítással lehet helyrehozni ami mindent letöröl
2013. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez most komoly... Na neee... és ha csinálunk újat és letöröljük az enyémet... azt lehet?
2013. aug. 12. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
már énis próbáltam de nem lehet :/ mindent visszakell állítani azzal tudod csak kitörölni
2013. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam... Visszaált minden, de a az SD kártyán lévő dolgok megmaradtak. (pl képek, zenék meg ilyesmik) De a névjegyek, alkalmazások ugrottak... Nem örült a hugom de hát ez vann....
2013. aug. 14. 12:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!