Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 620 mi a véleménye...

Nokia Lumia 620 mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
skypot viszi? nem fagy le? facebook hogyan működik rajta? nem lassú? skype-t ellehet indítani sima 3G-s kapcsolattal? kamera milyen rajta? szép képeket lehet vele csinálni? szerkezteni lehet őket?

2013. aug. 12. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A Skype WP-n tragádia.


A vas nem túl erős, ezért néha _kicsit_ beszaggathat, de nem jelentősen.


A facebook az facebook, van kliens, tudsz megosztani, látod a híreket. A facebook chat-re mostanában sokan panaszkodtak WP-sek közül


A kamera jó, vannak sokkal rosszabbak is a piacon (persze nem is egy iPhone). Képet szerkeszteni telefonon sosem próbáltam.


Fura, de volt vele fagyás gond eleinte, azóta viszont már volt egy csomó update, és úgy tűnik megjavult


Összességében nagyon elégedett vagyok vele, jár hozzá a Noka offline navi, a WP böngészője sokkal jobb mint a droidosok, a teló ár-értékben kiváló. Igaz, telefonon se skypeot, se facebookot, se képszerkesztés nem használok, inkbább business user vagyok mint social, szóval lehet h. ez nem neked való eszköz.

2013. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sype elég jól megy , de van vele egy ilyen hoba hogy ha valaki hívott és nem vettem fel akkor néha amikor a telefon akezembe kerűl úgy mutatja mint ha most hívna ésha rákattintok oda visz a skypebe ahoz a partnerhez aki keresett , szerintem összességében remek telefon és megéri megvenni . Semmi más hiba nem volt rajta amióta megvettem , majdnem fél éve van .
2013. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen már a telefont meg vettem és nagyon jó :)
2013. aug. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!