Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek max 45...

Milyen telefont vegyek max 45 ezerért. Többi lent?

Figyelt kérdés
2magos proci minimum jó képeket lehessen vele csinálni és hd filmet nézni vele.Ezen kívül sony-ra gondoltam ;(pl sola). De mást is meghallgatok. Fényképezésre filmbézésre és játékra használnám.o

2013. aug. 12. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem igazán lehet olyan telefont venni, de talán a Huawei Ascend Y300.
2013. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 520

Fényképei nagyon jók, 2 magos proci van benne, nagyon gyors, játékra is jó, csak a WP 8 store-jaban nincs annyi játék mint pl androidon (ez azt jelenti hogy nem minden 2. játék ismeretlen/noname szar)

2013. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HUAWEI ASCEND Y300
2013. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
+1 Lumia 520 . középkategóriában meg ne próbálj androidot venni mert csak a fogadat fogod szívni vele,(persze ha nem rootolod és raksz rá főzött romokat,de gondolom nem szívesen piszkálnád a telót,h a végén elrontsd és gari off legyen). a lumia-t kiveszed a dobozból, utána úgy használod és akkor amikor akarod, nem fog fagyni idővel sem
2013. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább androidra gondoltam pl:Motorola Atrix 2 Me865 vagy használt Xperia S vagy Iphone 3gs. Melyik. Vagy lehet inkább ConCorde TAb Speed.
2013. aug. 18. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Iphone 3gs az nem android, és már elavult régi
2013. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom de ios is érdekel.max használtan. Amúgy meg futnak rajta jó játékok pl fifa13 subwaysurfers templerun2 stb
2013. aug. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!