Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig és milyen körülmények...

Meddig és milyen körülmények között normális az iPhone 5 melegedése?

Figyelt kérdés
Ha hosszabb ideig netezem vele és folyamatosan megy a kijelző, akkor is érzem, hogy melegszik, nem csak játékoknál. Filmet mondjuk nem nézek rajta, meg telefonálni is csak 2-3 perceket szoktam, így ezt nem tudom, ezeknél mi a helyzet, de másik két esetnél mindig érzem a melegedést. Nem forró egyáltalán, amolyan kellemes meleghez tudnám hasonlítani, és inkább hűvös párti vagyok, úgy mondom a kellemes meleget. Teljesítményben nem veszek észre visszaesést, a rendszer se lassul, meg az akksi élettartamán se látom a romlást amúgy. Megvan már másfél hónapja a teló, de eddig folyamatosan tokban volt, azon keresztül nem éreztem át, szóval nem tudom, mikor kezdődött, úgy egy hete ment szét a tok, akkor tűnt fel. Kell tartanom ettől? Ha leteszem, pillanatok alatt kihűl, szóval tényleg nem tűzforró vagy ilyesmi. Normális ez vagy nézessem meg szervizben? Köszi előre is.
2013. aug. 12. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, normális. akár a wifi, de akár az LTE is meg tudja izzasztani az akkut(mert a fogyasztás miatt inkább az melegszik, mint a proci ilyenkor).
2013. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
LTE nincs, vodás vagyok, 99%-ban pedig wifin használom. Mindegy is mondjuk, a lényeg, hogy akkor egyelőre nem aggódom, tényleg nem feltűnő a melegedés, csak túl értékes ahhoz, hogy ne aggódjak érte. :D meg szeretem is. :) köszi :)
2013. aug. 13. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!