Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok rendesen...

Miért nem tudok rendesen netezni Sony Xperia Tipo telefonomról?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy rendeltem MyMenün ezt a "Beszélj, SMS-ezz és netezz!"-t. De a net az iszonyat lassú, van amikor nem is csinál semmit, ha a böngészőn elindítok egy keresést, de van amikor beadja. Na de Opera Minin nem is működik...

De lenne még egy kérdésem: Milyen netet rendeljek a telefonomra, ami olcsó és meg is éri, gyors, nincs túlfizetés?

Előre is köszi a válaszokat!



2013. aug. 13. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mymenün? Az mi? XD Valószínűleg ki fogyott a net. Bármely szolgáltatónál tudsz venni fix összegre mobilnetet. 1000 Ft/100 mb. 2000 Ft/500 mb és így tovább.
2013. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A MyMenü egy új dolog a telenornál... Járj utána :)
2013. aug. 15. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Hoppá! Nincs is rajta net! :) :D XD :D XD

[link]

2013. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most már nincs, mert lehasználtam, de amíg rajta volt (kb. 5 megánál tartott) akkor se adta be az operában, amit megnyitnék, a böngészőben meg lassú volt...
2013. aug. 16. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes. Egy szó sem esik az internetről. Szóval nem is volt. :)
2013. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A "Beszélj, SMS-ezz és netezz!"-ben a netezz nem az internetre utal szerinted? (Amúgy 20 'megás net volt, amíg megvolt lassú volt nagyon)
2013. aug. 16. 18:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem. 20 mega!? Az lófing. XD :D
2013. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!