Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Iphoneról?

Mi a véleményetek az Iphoneról?

Figyelt kérdés
Akinek van most, az visszaadná a pénzéért, ha lehet, vagy mindenképp jó üzlet? Nem a márka miatt venném, nem is a menőség miatt, hanem mert tetszik, hogy stabil, gyors, jó a kamerája, meg hogy jól vannak az alkalamazások is optimizálva.

2013. aug. 13. 23:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*iPhone 4s
2013. aug. 13. 23:36
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem húsbamaróan fontos, én várnék a vásárlással egy hónapot. Pletykák -és minden emberi logika - szerint szeptember 10-én fogják bemutatni az új generációt, és úgy hírlik, jön egy olcsóbb variáns is - de ha nem is, hátha lejjebb nyomja a korábbi generáció, így 4S árait.

Hogy konkrétan kérdésedre is válaszoljak, nekem iPhone 4 van, próbáltam váltani másra, de mindig visszatértem. Vannak hibái (leginkább korlátozottság terén), de ha téged ez nem zavar, illetve előnyös tulajdonságai fontosabbak, akkor csak ajánlani tudom.

2013. aug. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
én is ehhez csatlakoznék. nem vagyok elfogult, mindigis váltogattam a telefonjaimat, mindenféle rendszerrel volt már dolgom, de az iOS megfogott. nekem is iPhone 4-em van, ami azért már érik a cserére, ha az olcsóbb iPhone esetleg valóban megjelenik, mindenképp váltani fogok, és ha te is vársz, akkor körülbelül a 4S árára tippelik, szóval az érdemesebb lenne megvárni. ha mégse jön, akkor ahogy előző mondta, a 4S úgyis olcsóbb lesz egy kicsit, szóval rosszul nem fogsz járni a várakozással.
2013. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. aug. 14. 01:04
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
A 4.1 óta az összes droid tudja ezt, olcsóbban. Ha neked alma kell, vedd, nekem anno a 3G elég volt.
2013. aug. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
55%
Az Iphone-t én csak ajánlani tudom...nekem Iphone 4 van és egyszerűen imádom*-*....ha igazán jó telefont szeretnél válaszd őt....bár ez a te döntésed...sok sikert!! :))
2013. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
azért mondják olyan sokan, hogy például az sgs3 is akad, érted egy majdnem dupla olyan erős hardveren elvileg, mint mondjuk egy iPhone...:D márpedig szerintem azon 4.1 jb van rajta...nem kezdek bele, miért hibás az android, tudja mindenki, és a nagy választék, nyilt forrás miatt sosem lesz olyan stabil, mint az iOS, hiába vered az asztalt itt, hogy márpedig a 4.1 óta az is van olyan jó...
2013. aug. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nálam volt S3 is, és érdekes módon sose akadt, a 4S és az i5 viszont nem egyszer. De felőlem oké, még folytathatjuk ezt a vitát sokáig...
2013. aug. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyébként légy oly kedves, és indokold már meg, hogy miért "hibás" az android, és a nyilt forrás miért megy a stabilitás rovására? A linux is nyilt forráskódú (hiszen a droid is arra épül), és stabilabb OS-t nem nagyon találsz... ja, azt még hadd tegyem hozzá, eddig egyetlen droidon sem láttam, hogy túl meleg van neki, és ezért nem használhatod, ameddig le nem hűl.. viszont az iPhone mindegyik nálam járt példányán legalább egyszer láttam már ilyet.
2013. aug. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
valami samsung műanyag droidfan mod leszedte a hsz-em. Ha minőséget akarsz iphone-t veszel, esetleg ha nem zavar hogy android (kevésbá gördülékeny és szép, és nehezebben átlátható) mint az iOS akkor max HTC One-t veszel az még elfogadható.
2013. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!