Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne, , feltuningoln...

Hogyan lehetne, , feltuningolni" ezt a fajta telefont?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy kissé buta kérdés,én sajnos nem értek ehhez annyira.Arra lennék kíváncsi,hogy egy Nokia 6230 i típusú mobiltelefont hogyan lehetne kissé felturbózni,feltuningolni,szoftverfrissítés segítségével.Tehát,miután letöröltek róla mindent,az ,,agyát",milyen szoftverrel lehetne gyorsabbá, ,,okosabbá" tenni,hogy több memória legyen benne,változtatni néhány dolgon,milyen új progikat,háttereket,játékokat,stb.-t lehetne rárakni,egyáltalán lehetséges -e ily módon feltuningolni a telefont?Gondolok a memória nagyságára is(nagyobb memória),és mindenre,ami ebbe beletartozik.Lehetséges-e ez,és mely szoftverrel/szoftverekkel,memóriakártya segítségével?Nem tudom,mennyire érthető...Sajnálom,ha hülyeségeket kérdeztem,én tényleg nem vagyok otthon a témában.Várok minden érdemleges választ,és légyszíves,ne oltsatok le a tudatlanságom miatt! :-)
2009. okt. 27. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A memóriát bővítheted, ha raksz bele nagyobb memóriakártyát, a telefon alap tudásán növelni viszont aligha tudsz.
2009. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szoftvert elvileg lehet frissiteni rajta,akkor talán kicsit gyorsabban működik,de turbózni nem lehet. gyári memóriáját se lehet megváltoztatni,max 512 mb-os MMC kártyát rakhatsz bele.Ha turbózni akarod a telód, Symbian-os Nokiát vegyél.

Hátteret,játékot tudsz rá rakni.

2009. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szoftverfrissítés+ 1 GB MMC-kártyát ajánlok(ismerősömnek bevált.)+ talán egy témacsere.
2010. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!