Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan, akinek jól működik...

Van olyan, akinek jól működik érintőképernyős telefonja? Ha igen, milyen fajta?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel a kérdést, mert még nem találkoztam olyannal, akinek semmi panasza ne lett volna rá.
2011. okt. 18. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Páromnak Montéja van és tökéletes:) Jó hang,jó kép.

Hugának C6os Nokiája van és szintén jól müködik.

2011. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Gondolom te csak ilyen coby, s5230, kp500 meg egyéb olcsó érintős telefonnal volt dolgod. Azoknál nem volt csoda, hogy nem működtek jól.

Nekem volt egy Asus 636N PDA-m, eladtam egy ismerősnek de még a mai napig működik nála. Most egy Motorla xt720asom van, apámnak egy asus 696-osa van és egy HTC Desire-je, öcsémnek meg volt egy Samsung galaxy 3-a. Egyiknek a kijelzőjével se volt probléma.

2011. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy mini, tökéletes.


A hiba nem az ön készülékében van. :)

2011. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
DEFY
2011. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Xperia mini pro, nagyon jól működik
2011. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na akkor három példa drágább kategóriából. Samsung Galaxy SII billentyűzára folyton "kikapcsol", illetve az internet kapcsolat is mindig megszakad.

Nokia N9-ről azt hallottam, hogy könnyen lemerül, illetve sokszor magától kikapcsolódik a telefon.

Samsung Galaxy Ace pedig a telefonszámokat és a neveket variálta össze a telefonkönyvben.

És ez csak pár példa. Szóval nem, nem csak olcsó telefonokról hallottam sajnos rosszat.

2011. okt. 18. 17:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Na várj... most az akkumulátorra, a telefonon futó oprendszerre panaszkodsz, vagy az érintőképernyőre, mint hardverre?

Mert a kérdésedből ez utóbbi derült ki.

2011. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy összességében. Hallottam már mindenfélét. Egyébként meg nem panaszkodok, mert az én telómra szerencsére egy szavam se lehet. Azt csak mások szidják :) Csak szimplán érdeklődtem, mert egyetlen ismerősömet leszámítva még mindenkit csak panaszkodni hallottam sajnos.
2011. okt. 18. 17:16
 9/16 anonim válasza:
Nekem samsung galaxy s -em van de teljesen megvagyok vele elégedve. Panaszom nincs rá!
2011. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem N8-am van és nagyon szuper telefon!Mindenre jó amire nekem kell!Az érintőképernyője tökéletesen működik!
2011. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!