Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás előtt állok,...

Telefonvásárlás előtt állok, melyiket válasszam? 2 Telefon között gondolkodok, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S III mini, melette szól, hogy nagyon tetszik a kinézete, elsőre szerelem. A másik Samsung Galaxy S Advance, mellette meg az szól, hogy olcsóbb. Melyik lehet a jobb? Összehasonlítottam a 2 telefont a neten, de tudásilag igencsak egyformának tünnek, talán az Advance kicsit erősebb, de nem biztos, mert nem igen értek hozzá.

2013. aug. 14. 08:09
 1/8 anonim válasza:
en az Advance-ra szavazok:)
2013. aug. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik se kéne. De ha választani kell akkor s3 mini. S2 jobb választás lenne.
2013. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 goznori válasza:
én s3 mini-re szvaznék:)
2013. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valakinek esetleg tapasztalata valamelyikről?
2013. aug. 14. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Az S3 miniről nem tudok semmit mondani, de az S2 mini az nagyon jó. Gyors, szép, könnyű használni.

Egyébként ha ugyanannyit tudnak, akkor válaszd azt, amelyik külsőre jobban tetszik.

2013. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
S2 mini? xD
2013. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
S2 mini nem létezik.A kettő közül talán az S3 mini jobb valamivel.
2013. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
S Advance nak gyengébb a kijelzője. Én SIII mini re szavazok.
2013. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!