Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért feltétel a Telenornál,...

Miért feltétel a Telenornál, hogyha előfizus számot szeretnék akkor kell Útlevél/Jogsi/nevemre és a címemre szóló közüzemi számla?

Figyelt kérdés
Nekem egyik sincs így nem lehet előfizum? Munkám van. Miért nem munkaszerződést kérnek? Lakásom, ilyesmim nincs, autóm jogsim sincs, külföldre meg nem járok, szóval ilyen papírokra sincs szükségem, párom lakásában élek, minden a nevén van. Ha meg mást kérek meg rá, hogy én fizetem csak adja a nevét akkor meg nélküle nem válthatok tarifacsomagot, nem vehetek másik telefont, nem intézhetek semmit, mint pl részletes telefonszámla vagy egyebek... Páromat nem kérhetem, mert Ő nagyon elfoglalt, nem tudna jönni. Még a saját telóját sincs ideje elintézni. :S

2013. aug. 14. 12:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Mióta függ autótól, vagy motortól a jogsi???? Attól, hogy nincs a tulajdonodban gépjármű, még lehet jogosítványod!

És azért van a jogsin 2 lejárati dátum, mert az egyik a vezetési engedély lejárata, a másik pedig a személyi azonosító lejárata...

És ha nincs 2 fényképes igazolványod, akkor miért nem tudsz bevinni közüzemi számlát????


Amúgy ha szerinted ilyen egyszerű személyazonosító okmányt hamisítani, akkor az általad leírt rendőrségi papírt miért ne lehetne??????

2013. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem értitek, hogy semmim sincs? Páromékkal és a szüleivel élek és nincs semmilyen számla a nevemen!!!!! Tudtok szöveget értelmezni?
2013. aug. 23. 14:53
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudnának az emberek szöveget értelmezni akkor nem is válaszoltak volna. Neked is kellene értelmezni amit mások írnak!

A feltétel adott, hogy mi kell hozzá, többen leírták. Más szolgáltatónál viszont az igazolvány+közüzemi számla kombót fogadják el.

Viszont munkáltatói igazolással nem tudom miért nem lehet.

2013. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!