Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a vélemények az Apple...

Mik a vélemények az Apple iPhone 3G-ről? Megbízható, jó telefon?

Figyelt kérdés
Használtan keresek ilyen telefont. Melyik éri meg jobban, a 3G vagy a 3GS? tapasztalatok? Köszi!
2013. aug. 14. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Régi és elavult.Ha iPhone-t akarsz venni akkor minimum a 4s.
2013. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így igaz, ha iphone akkor minimum a 4S
2013. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy régi, és nem olyan új, menő, mint a többi, még lehet jó akár. Vagy van ellene más kifogás? Nem működik olyan jól?
2013. aug. 14. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyed meg nyugodtan. Jó lesz az neked.
2013. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én tényleg csak érdeklődöm, a véleményekre vagyok kíváncsi. Ez azt jelenti, hogy bővebb kifejtést, miért nem jó, miért nem éri meg ezt megvenni. Ha csak azért nem, mert nem tud annyit, mint az újak, az nekem nem számít, mert nem akarok egy hiper-szuper telefont, csupán arra voltam kíváncsi, mennyire működik jól és mennyire megbízható, használható. Aki nem képes normális választ adni, az ne is írjon semmit.
2013. aug. 14. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:

A háborgás helyett gondolkodjál!

5 éves telefon... Itt nem az a baj hogy menő vagy nem, a kamera használhatatlan, videózni nem lehet vele! Nem hogy az ios 7 et nem kapja meg majd szeptemberbe de se az ios 5 se a 6 ot nem kapta meg! A legjöbb alkalmazáshoz a alapkövetelmény az ios 5-6 az iphone 3G re a 4-el kezdődőek vannak csak! Tehát az alkalmazásokat buktad! Lassú, elavult! Mit akarsz még tudni???

2013. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én nem értek ezekhez, ennyire nem vagyok benne a témában.

De köszönöm a választ, sokat segített.

2013. aug. 14. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!