Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Xperia U telefonomat nem...

Bhj5z4sef kérdése:

Az Xperia U telefonomat nem tudom frissíteni, még mindig a 2.3.7-es rendszer van rajta, Mi a baj?

Figyelt kérdés

pontos típus Xperia U st25i

Build nuber: 6.0.B.3.188

elvileg már a 4.1.2 is kint van rá de én nem tudom frissíteni se pc companionnal se semmivel. Még a fórumon is volt ezzel kapcsolatos téma , asszem ott a lassúságával kapcsolatosan de a lényeg az hogy ők le tudták frissíteni de én NEM



2013. aug. 14. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nem hivatalosan van kinnt a 4.1.2, nyitott bootloaderre. Hivatalos nem lesz. A gyártó szakasosan adja ki a frissítéseket a telefon egy azonosítója alapján. Előfordulhat, hogy egy-két telefon kimarad, ilyenkor a Flashtool-al frissíthető. Kicsit más kezelni mint a gyári frissítő programokat, ha kell frissítem a telefont netes távvezérléssel.
2013. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Xperia.floyd ***** válasza:

Elvileg az U-nak meg kellett volna kapnia az ICS-t már. Nézz körül akkor a Sony Update Service-nél (SUS) hátha azzal meg tudod csinálni, csak előtte nyomj egy gyári beállítások visszaállítását, mert nem fog jól működni, ha keveredik a GingerBread-del :)


[link] hivatalos link, garancia nem ugrik. Ne izgulj magyar nyelv van benne. :)

2013. aug. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a Sony Update service-al sem tudom lefrissíteni, azt írja : már telepítve van a legfrissebb szoftver :S . Más egyéb ötlet?
2013. aug. 15. 10:42
 4/7 A kérdező kommentje:
a nyelv nem érdekes ha legalább angol van rajta de a garancia szeretném ha megmaradna. :)
2013. aug. 15. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólást pedig figyelmen kívül kell hagyni, semmi lényeges dolgot nem írtam. Az Android nagyon régóta többnyelvű (magyar is), nincsenek külön nyelvi verziók. A garancia pedig megmarad.
2013. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
figyelembe vettem az első válaszod , csak én a hivatalos programmal szerettem volna megcsinálni, de ha nincs más akkor megcsinálom így
2013. aug. 15. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hivatalos a program, de nem veszik el tőle a garancia, többet is tud mint a gyári megoldások. Nagyon sokan használják, köztük én is.
2013. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!