Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony XPERIA Tipo karbantartása?

Sony XPERIA Tipo karbantartása?

Figyelt kérdés

Hello! :)


Sok helyen hallottam mióta Androidot használok, hogy ezeket a készülékeket karban érdemes tartani.. Ez mit jelent jelenesetben? Persze tudom hogy mit jelent a szó maga, és gondolom hogy pl. a nem használt alkalmazások törlése, és stbstb.. De pontosan hogyan is kell karbantartani az Androidos telefonokat? :)



2013. jún. 9. 09:13
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Én profibb droidos vagyok de ezt még nem hallottam :D

Szerintem igen, a nem használt progikat érdemes letörölni, ha rossz a helyzet újratelepíteni (Titanium Backup mentéssel persze).

2013. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát rootold ki, utána Clean Mastert töltsd le a palyről, ha akarsz egy kis extra erőt még, hogy a nagy játékok jobban menjenek (Pl GTA VC) akkor guglizz rá erre: Boost My Xperia™.apk
2013. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló


Ehhez a progihoz rootolni kell a telefonomat? :) És elvesztem a garanciát ha babrálok vele valamit? Jah, és ICS van a telefonon, azzal kompatibilis? :)

2013. jún. 9. 17:57
 4/4 anonim válasza:

Igen. Ha rootolod akkor elveszted a garanciát. (Ezt mondják, de olyat is halottam hogy rootolt telót garanciával vissza vettek)


De ha unlockroot nevű programmal rootolod (ami tényleg 1 gombot megnyomsz és kirootolja, 10 évesek is megtudják csinálni) akkor a SuperSu-ban lesz egy teljes unroot.

2013. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!