Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone tényleg olyan hiper...

Az Iphone tényleg olyan hiper jó? Nem fagy, nem akad, szuper gyors? IOS tényleg ennyire jó?

Figyelt kérdés

Mert ezt hallom. De most néztem Iphonos kérdéseket, és nem egynél volt, hogy tönkre ment a rendszer.

Az Apple elvileg ingyen cseréli, de akkor is.

Tényleg sok hibás köztük? Vagy tényleg annyira jó, hogy sose fagy le?



2013. aug. 15. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ami elromolhat az egyszer el is romlik. Csak ez ritkábban.


Ettől függetlenül tényleg gyorsabb és stabilabb rendszer mint a konkurensei. De nem mindenható :)

2013. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
A legjobb, nem hoába hogy 2007 óta minden más telefon arra akar hasonlítani több KEVESEBB sikerrel... A mai érintősök 99%ának az alapja az iPhone, egy sokkal gagyibb (softverrel) és bizony gagyi műsnyag hardverrel is sok esetben (samsung)
2013. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
47%
A Samsung vélhetően nem fog nagy retorziókat alkalmazni az Apple-lel szemben. Az iPhone 5 (vagy 6? 4S^2?) alkatrészeinek jelentős részét pont a Samsung gyártja, a Samsung forgalmának 9%-át az Apple teszi ki - majd hülyék lesznek ezt megbolygatni. Paradox módon (és kis túlzással) a Samsung Apple-nek fizetendő büntetését maga az Apple, illetve az Apple vásárlói (akik hasonló logika mentén szegről-végről Samsung felhasználók) fogják kifizetni.Azt sem tudjátok miről beszéltek..egy erősen túlárazott státusz telefon lett belőle hála a jó marketingnek számtalan más nyitott op rendszer felhasználóbarátabb mint az alma zárt rendszer,gyalázzák sorba független tesztek alapján de a legszebb hogy akik okos telefont használnak legyen az bármilyen semmi mást nem tesz mint netezik smst emailt ír,beszélget chatel max játszik a valódi funkciókról még csak nem is hallott felhőalapú fájlműveletek,adatok konvertálása,banki tranzakciók,stb stb tehát az okos telefont használok ígényeit kielégithetné egy 5000ftos tescos telefon is de ameddig van lószar veréb is lesz
2013. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a banki tranzakciókat is simán bele lehet venni az internetezésbe. szerintem nem ez az alapja egy okostelefonnak, hanem az, hogy konkrétan több helyről eléred az internetet is, több lehetőséged van, például nem csak a böngészés(a nem okostelókon örülhetsz, ha a belerakott max 100 megás memória nem telik be egy hosszabb böngészés során). a fejlesztőknek jelent maximum előnyt az, hogy egy fejlettebb környezeben több dolgot megtehetnek, mint mondjuk java-ban.
2013. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

"A mai érintősök 99%ának az alapja az iPhone..."

Iphone még csak tervként sem létezett, amikor már voltak okostelefonok (érintőképernyővel is!)...

Soroljak példákat?

1994: IBM Simon, (érintőképernyős)

1996: Nokia 9000 Communicator,

1998: Nokia 9110,

2000: Ericsson R380(érintőképernyős) (a készülék tulajdonképpen a Symbianos mobilok őse volt), Nokia 9210,

2001: Kyocera 6035(érintőképernyős), Nokia 7650,

2002: Blackberry 5810, HTC Wallaby(érintőképernyős), Sony Ericsson P800(érintőképernyős)--> (később valószínűleg innen vették az Xperia brand-et, mert a P800-at egy 32 bites, 156 MHz-s Philips Nexperia PNX4000 hajtotta)

2003: Nokia 3650, Blackberry 6210, Nokia N-Gage, Siemens SX1, Blackberry 72×× (a 7270 egyike az első WiFi-s telefonoknak), Nokia 6600, Palm Treo 600,

2004: Nokia 6620, Nokia N-Gage QD, Nokia 6630, HP iPaQ h3615(érintőképernyős), Sony Ericsson P910(érintőképernyős), Nokia 7710(érintőképernyős),

2005: Nokia 6680 (az első 3G-s mobilok egyike két kamerával), Nokia N90

2006: HTC Universal(érintőképernyős) (már akkor "főzött ROM" mehetett rá és a mai 2.2-es Androidot is rá lehet rakni elvileg),

2007: Nokia N95,Iphone(érintőképernyős) (igen, csak 2007-től van Iphone!)


Sőt! Az első színes kijelző sem az Iphone-ban volt, hanem a Nokia 9210-ben, 2000-ben, illetve a nem okostelefon Ericsson T68i-ben 2001-ben! Az USA-ban 2001-ben adták ki az első színes kijelzőjű (nem okos)telefont és az pedig Sanyo volt!

Tovább megyek. Az első kamerás telefon Japánban született, a Kyocera VP-210 "nevet" viselte! Az első világszerte forgalmazott kamerás telefon a Nokia 7650.

Az első 3G-s telefont is Japánban 2001-ben mutatták be.


Tehát nem az Iphone a mai okostelefonok alapja!

2013. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó, bocis teljesen igazad van én nem voltam pontos, azt mondom hogy a gördülékenyen használható, mind szoftveresen mint harveresen, egy új kategóriát teremtett az érintősök körében és ez lett mindegyiknek az az alapja, előtti a rezisztív telefonok kezelési élménye, használhatósága vetekedett a nullával
2013. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
A kérdésre válaszolva! Nézd, mindenbe bele lehet kötni és mindenben lehet hibát keresni. Én 6. éve használok iPhone-t, soha nem volt olyan problémám, amit ne tudtam volna megoldani, hozzáteszem, nem is igen volt vele gond, max jb által okozott hiba, de az más kérdés. 3gs-n volt, hogy majd 1 év után frissítettem valamiért a rendszert. 4s.-en jelenleg 4. hónapja használom minden gond nélkül. Fagyást gyakorlatilag még a 3g-n egyszer tudtam produkálni, de gyanítom, akkor is a jb volt a ludas. 3gs-t gariztattam, jb-ve volt az is,de gond nélkül újat kaptam!
2013. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

# 5

Látom a sok ájfón fan lepontozott csak azért, mert le merted írni a valóságot és a tényeket...

2013. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, csak azért, mert utánna a 6-os leírta, ő hogyan értette. és igen, ebből a szempontból tényleg az iPhone volt az első kapacitív kijelzős okostelefon, ami konkrétan az érintőképernyős eszközök új generációjának az elindítója. a rezisztív technológia az egy másik kérdés.
2013. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
5#! Teljesen igazad van. De azt azért be kell látnod, hogy az iPhone volt az első kézzel(nem styliccal) működő érintő-képernyő.
2013. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!