Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Profi mobilosok! Most vettem...

Profi mobilosok! Most vettem egy lumia 620-ast. Rákötöm a gépre, de fényképezőként kezeli. Nem tudok rá zenét, képet rakni, nem ismeri fel, hogy egy mobiltelefont kötöttem a gépre. Hogy pakoljam rá a cuccokat?

Figyelt kérdés
Öcsémmel együtt vettük, neki működik az egyik gépünkön, a többin ugyanez, nekem azon a gépen sem. Elmentem a telefonboltba, a pasi a szemem láttára rakta fel rá a fényképet, megmutatta mobilon is, egyszerűen nem tudom, mi lehet a baj.

2013. aug. 15. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
xp van mindegyik gépen
2013. aug. 15. 18:30
 2/4 meszike91 ***** válasza:
Ha xp van akkor nem fog menni.
2013. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én annyira nem értek meg hozzá , nekem l920 asom van , de szerintem MicroSD re rakd fel a képeket , és zenéket úgy egyszerűbb és csak rá kell húzni .
2013. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nincs microSD benne. Hogyne lehetne XP-ről? Mondom, hogy az öcsémnek működik.
2013. aug. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!