Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z-n Andoid 4.1.2...

Sony Xperia Z-n Andoid 4.1.2 Jelly Bean-en nincs gyári (Androidos) böngésző, csak a Chrome. A gyári rá tudom valahogy tenni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 19:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
50%
Persze arra van net, hogy itt szitkozódj. Feltölteni egy 200 kb-os képet már nincs...
2013. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Te tényleg nem vagy komplett. És én még idegeskedtem. Tudod mit? Higgy amit akarsz. Én megmondtam mi van, Te nem fogod fel, a p...nek idegeljem magam.
2013. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
80%-os! Legalább ebben adj már igazat a 77%-os válaszadónak, valóban kettő van. Én vagyok a másik. Mindjárt bizonyítom, töltök fel képernyőképet.
2013. aug. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
2013. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt idegeskedni, csak különbséget tenni egy gyári rom és a módosított cyanogenmod között:


Részletesen, hogy megértsd a főzött romon felnőtt elgyepesedett agynak nevezett képződményeddel:


Egy gyártó, akár sony, akár huawei, akár samsung vagy a tök tudja milyen gyártók, most nem részletezem, hogy mik vannak amik jelly-vel adják ki a telefonjaikat a google által kiadott cuccot rakják fel a telefonjaikra. Ez pedig a hivatalos google által kiadott android 4.1.x


Ebben nem szerepel már az un. "böngésző". A google már más library fájlokat használ a jelly-ben, így már nem működik az ics-ben még meglévő "böngésző".


Az általad említett cyanogenmod-ban viszont meghagyták ezeket a rendszerfájlokat, így működik a MÓDOSÍTOTT 4.1.x alatt is.


De azt elfelejtetted megemlíteni, hogy ahhoz, hogy ezt az általad linkelt apk fájlt valaki felrakja minimum rootolni kell a telefont és ezeket a korábbi 4.0.x verzióban használt libeket be kell másolni a system mappában a megfelelő helyre.

Ezt megoldotta a "hivatalos" cyanogenmod...


Csak ahhoz, hogy ezt feltedd, ehhez még a rootolás mellett a bootloadert is ki kell nyitni.

Független készüléknél nem nagy ügy, nyitó kódot kell innen kérni:


[link]


Hálózatfüggőnél pedig előbb függetleníteni kell...

2013. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%

#24


Oké, de akkor már adjon abban igazat nekünk, hogy nincs benne a 4.1-ben a korábbi böngésző és ne azt pofázza, hogy megunta...

2013. aug. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%
Látom az "egyik" 77%-os gyors volt a saját igazának bizonyításában, de egy nyamvadt igazatok volt válasz már bonyolult feladat leírni "mindkettőtöknek"...
2013. aug. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
74%

Az enyém és a másik 77%-os válaszai jól összekeveredtek, a 12:58 (#13) hozzászólásom óta, miután kialakult a vita, nem írtam a #24, #25, #29 hozzászólásig. Én mondtam azt, hogy benne van a böngésző a Chrome mellett a JB-ben, a másik 77%-os és te az ellenkezőjét állítjátok.

Leírom mégegyszer és utoljára. Xperia P-n, 4.1.2-es JB-n nálam VAN böngésző a Chrome mellett gyárilag telepítve, és tökéletesen megy, 4.1.2 a böngésző verziószáma. Én csak a saját telefonomról írtam. Ettől még lehet az eredeti JB-ben vagy más telefonon JB-n nincs böngésző, nálam VAN. Nem külön telepítve, GYÁRILAG!

Valóban kifelejtettem, hogy esetlegesen root is szükséges a telepítéshez. Bootloader nyitás egy apk telepítéséhez kizárt dolog, hogy kellhet. Zárt bootloaderes telefonom van és ismétlem mégegyszer, VAN és MEGY JB alatt a böngésző. Soha egy helyen nem említették, hogy bootloader nyitás kell egy alkalmazás működéséhez. Nem hiszem el. Gyáritól eltérő kernelhez kell a nyitott bootloader, semmilyen más esetben.

Most lehet engem szidni, hogy de a JB-ben nincs böngésző, nálam van. Komolyan, a végén az lesz, ismét igénybe veszem a Media Markt szolgáltatásait és megnézem az összes JB-s Sony telefont, van-e rajtuk a Chrome-on kívül másik böngésző.

2013. aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

"Leírom mégegyszer és utoljára. Xperia P-n, 4.1.2-es JB-n nálam VAN böngésző a Chrome mellett gyárilag telepítve, és tökéletesen megy, 4.1.2 a böngésző verziószáma. Én csak a saját telefonomról írtam."


Ez a lényeg ember!


Xperia P nem jelly-vel jött ki, gondolom frissítetted utána.


A Z viszont alapból jelly bean.


És most már várom az igaztok van választ is...

2013. aug. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Komolyan, a végén az lesz, ismét igénybe veszem a Media Markt szolgáltatásait és megnézem az összes JB-s Sony telefont, van-e rajtuk a Chrome-on kívül másik böngésző."


Olyat nézz csak ami alapból jelly bean (4.1-el) jött ki, pl. xperia L ITD:D


A Z az pontosan ilyen amúgy...

2013. aug. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!