Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinál ilyeneket a...

Miért csinál ilyeneket a Samsung Galaxy S5570I típusú telefonom?

Figyelt kérdés
A Telefont nemrég vettem most Áprilisban és hát Raktam rá egy JellyBlast nevű főzött ROMO-T Ami nemigazán jött be így hát vissza szerettem volna rakni rá a Gyári a ROMO-T a Gingerbread 2.3.6-tot de az Odin nálam valamiért nem működik mert állandóan megkapom a Failed hibát pedig a Samsun Kies is fel van telepítve és a Samsung Illesztőprogramjai is. Találtam egy Custom 2.3.6-tos főzött ROMOT ami az Eredeti Gingerbread 2.3.6-os koppintása azt felraktam és azóta a telefon olyanokat csinál hogy Automatikusan leválasztja folyamatosan az SD-Kártyámat és kitörli az Alkalmazásaimat és még a telefon is újraindul magától de úgy hogy egyszer csak fogja magát besötétül a kép és rezeg háromszor majd befagy és újraindul.. esetleg a Jótállást felhasználva vissza vihetném a szervizbe? Ha vissza viszem nem veszik észre hogy az én hibámból csesződött el így a teló? Csak azért kérdem mert Gingerbread 2.3.6 van rajta csak ez egy Koppintott verzió csak a Kernelverzió kódszám a más annyi a különbség..

#hiba #Samsung #ROM #jótállás #Samsung Galaxy S5571I
2013. aug. 15. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában a szoftverre nincs gari csak a vasra.

A szervízben meg csupa idióta dolgozik aki még sose látott szoftveresen szétcseszett készüléket.

Ha jó fejek akkor megcsinálják neked, ha nem annyira akkor is megcsinálják csak nem ingyen.

2013. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!