Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace megéri most venni?

Galaxy Ace megéri most venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy döntöttem, hogy lecserélem az iPhone 3G-met elég idős és már gyenge számomra. Megéri lecserélni?


Az iPhone előtt Omnia 2-m volt csak az tönkre ment ezért lenne pár hasonlítási alapom a 3 telohoz.


- Képminőség mind kijelzőn mind fényképeken melyik a legszebb.

- Nem nagyon játszok telefonon de van 1-2 játék amit néha szoktam. Pl a Temple Run fut az Ace-n és ha igen jobban mint az Iphone-n mert azon laggos volt.

- Nagyon Fontos Szempont lenne a net elérés. Egyetem mellett e-mailezés ETR használat. /Itt zavar egy kicsit a kisebb kijelző meg felbontás mint az Omnia 2-é és azt is kicsinylettem.


- 18.000-ért tudnék most szállítással együtt szép állapotban és jó aksival új kijelzővel. vagy tudtok valami jobbat ajánlani egy kicsit lehet drágább? Vagy gyűjtsek egy sokkal újabbra?



2013. aug. 15. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, soha sem érte meg és mindig is elavult gagyi samsung volt.
2013. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gyűjtsél egy újabbra. legalább 40ezres kategóriáig
2013. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Nekem meg felel a samsung galaxy ace. Nem tudom minek kritizálják annyira nekem már 2 éve van meg és eddig még egy szer sem fagyot le szervizbe még egy szer sem kelet vinni, nekem nagyon sok alkalmazás játékok programok témák vannak rajta, vedd meg meg éri ennyiért...
2013. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"2 éve van meg és eddig még egy szer sem fagyot le szervizbe még egy szer sem kelet vinni"


szerintem ez olyannyira alap már az iphone klónoknál is hogy felesleges felhozni


én most vettem négymagos 1,5Ghzes tabletet 30 ezerért meg egy low end mobilt mert a mobilon kb öngyilkosság netezni

2013. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De egy tabletet nem egy álom zsebben hordani.

Volt már egy tabom de egy teloval többre megyek.. Nem jön be ugyan úgy mint az IPhone se a 3 se a 4-es széria egyik változata sem.


40-50 körül milyen telot tudtok javasolni? Használtba is lehet.


Samsunggal meg vagyok elégedve több telom is volt Samsung és más műszaki cikkek is nekem eddig semmi bajom nem volt velük.

2013. aug. 15. 22:59
 6/11 Panda Péter ***** válasza:

ha samsung, egyel fentebb próbáld meg, az Ace 2-ben már nem ezeréves, sokat látott MSM7227-es vas van, hanem emberi használatra is alkalmas kétmagos proci.

zenehallgatásra (de csak arra) megfontolandó lehet egy Galaxy S is, használtan


újak közül Huawei Y300/G510 amiknek jó ár-érték aránya van android fronton.

2013. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem most nem éri meg megvenni hanem amikor kijött már akkor sem érte meg.Csak úgy megemlítem hogy a Szókeresőnél bonyolultabb grafikájú játék nem indul el rajta.A lehető legsz@rabb teló a piacon.Inkább gyűjtsél.Ahogy mondták egy Ace 2 pl már nagyon jó kis gép.Jelly Bean is van rá.De mennyid van egy új telefonra?
2013. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vadi új telefont még nem szeretnék venni. Azt már kinéztem, hogy egy Xperia Z vagy Galaxy S3 tudású legyen az új karácsony környékén /akkora lesz több pénzem rá születésnap, karácsony/, de addig ideiglenesen kellene egy használható telefon, mivel az N73-mal már sok mindenre nem tudok menni. Max egy 40-50 körül szánok rá de akkor az legyen fasza és ne kelljen újat vennem.
2013. aug. 16. 10:16
 9/11 anonim ***** válasza:
mert milyen igényeid vannak neked amit az a telefon nem teljesít?
2013. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kicsi a kijelzője, lassú.. Egyetemen azért szeretem, ha bármikor és gyorsan el tudom érni a levelezéseimet és a tanulmányi rendszert!


Nem számonkérést kérek senkitől! Hanem, hogy ki mit ajánl ebben a kategóriában, kinek milyen tapasztalata van velük.

2013. aug. 16. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!