Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom, hogy ingyenes a...

Honnan tudom, hogy ingyenes a Facebook?

Figyelt kérdés

Telenornál van egy tarifacsomagom és benne van az ingyen korlátlan Facebook lehetőség. Na most az a problémám, hogy honnan tudom, tényleg ingyenes-e, és nem generál adatforgalmat?

Gondoltam rá, hogy FB app kell hozzá, vagy külön FB oldal ami ingyenes...

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2013. aug. 16. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha van mobilnet csomagod aktiválva akkor értelem szerűen a Facebookot is használhatod , én a Klikket ajánlom, 1000 forint havonta, az első 3 hónap ingyenes, a 100 mb adatforgalom túllépése esetén lassítanak de úgy is lehet használni :

[link]

2013. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van már tarifacsomagom, ahogy írtam. Ami érdekel az az, hogy milyen formában ingyenes a Facebook a csomagban amire előfizettem.
2013. aug. 17. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
nem látom azt hogy hova írtad hogy pontosan mi a tarifacsomagod neve
2013. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem méred meg magad egy adatforgalom szak
2013. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Adatforgalom számláló alkalmazással?
2013. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
adatforgalmat generál, attól függetlenül, hogy ingyenes. ha azt igérik, hogy a fb-ot ingyen lehet hasznalni, akkor biztos ugy is van. en emiatt nem aggodnék. az interneten meg biztosan megtalálod a részletes szerződési feltételeket. abban minden le van írva.
2013. aug. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eleve hogyan lehet egy internetes oldal ingyenes? Ez hülyeség, átverés. Ha nincs net, nincs Facebook.
2013. aug. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem a Mobile Flexi csomagod van (5600 Ft/hó), akkor a Telenornál a Facebook beleszámít az adatforgalmi korlátba, ha azt eléred, akkor is használható, csak belassul.

A legjobban akkor jársz, ha letöltöd az Opera Mini böngészőt, a Telenor kifejezetten ezt ajánlja, mert kb. 10-szer annyi oldalt tudsz megnézni ugyanannyi adatforgalom mellett.

2013. aug. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából csak a Mobil 50 MB csomag (600 Ft/hó) a veszélyes, mert annál van túlforgalmazási díj, arra a gatyád is rámehet. A többinél (1000 Ft-tól) már nincs ilyen.
2013. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!