Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy ALCATEL- OT 995- ös...

Van egy ALCATEL- OT 995- ös telefonom . Egyiknap rá tettem egy zárat, elfelejtettem, h mi volt a minta s igy kérte a Google fiókomat amit viszont tudok de akkor sem enged be. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 13:27
 1/3 anonim válasza:

Vegyél iPhone-t!!! Nekem is alcatelem volt de nagyon utáltam de most iPhone 3GS-t használok és ez egy igazi felüdülés volt.....



De am ha beviszed a szervízbe akk gyári visszaállítást csinálnak és akk csak az SD Kártyán marad vmi.

2013. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőre ne hallgass. Valamelyik Alcatel tényleg szar, Pl.: 995, xD Nem vállt be. Nekem a régi 990-essel semmi bajom nincs, tökéletesen működik, megbízható. Amúgy "Hard Reset" a neve, otthon is meg tudod csinálni. Persze minden adat törlődik róla, kivéve ami a SIM és az SD kártyán volt az nem.

Itt egy videó, csináld ugyan így és jó lesz:

http://www.youtube.com/watch?v=8j3KaPaa0no

2013. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket de már megtudtam csinálni :)
2013. aug. 18. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!