Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges ROM-al Windows...

Ádi99 kérdése:

Lehetséges ROM-al Windows Phone opreációs rendszert rakni egy Android 2.3.6 helyére?

Figyelt kérdés
Nekem egy Alcatel ot-918 mix-em van és ha nem a Windows Phone 7-est akkor az annál egy kicsit régebbieket szeretné rárakni. Tudtok valami honlapot adni ahol van leírás hogy hogyan kell? De nem muszáj honlap jó ha ti is leírjátok...
2013. aug. 17. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ha találsz is róla videót az kamu
2013. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és másik androidot rárakni hogy lehet?
2013. aug. 17. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Alcatel OT-990-em van. Eredetileg 2.3.4-es android van rajta, de nekem sikerül "rávarázsollni" a 2.3.7-et. Járj utána az interneten. Bonyolult művelet ez. Igazából csak egy másik ROM-ot telepítettem a telefonra, amin 2.3.7 van.
2013. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem eredetileg 2.3.6 van rajta csak az nem tetszik hogy lelassul befagy felvenni egy kín és ezért szeretnék valami jobb androidot rá...
2013. aug. 17. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!