Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet szerkezteni az...

Hogyan lehet szerkezteni az Android x86 "grub" inditó fájlt?

Figyelt kérdés

Adott három oprendszer egy pc-n, persze külön particiókon. Windows xp(ntfs), Ubuntu(ext4+swap) és Android x86(ext3),a telepitési sorrend is ez volt. Az lenne a problémám,hogy amikor az Ubuntut feltettem,inditáskor még ki lehetett választani (ubuntu grub segitségével),hogy melyik op renszer induljon, de az Android x86 feltelepitése után (amiben szintén települt egy grub) már az Ubuntu eltünt. Csak az XP és az Android x86 közzül lehetett választani.

Megjegyzem:pc inditásnál már nem az ubuntu grub, hanem az android grub lista jelenik meg.

Mi tegyek hogy mind3at lássam és szabadon tudjak közöttük választani?



2013. márc. 18. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Google: grub restore
2013. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vazzeratti: Tudod,a google volt az elsö dolgom, csak hogy ott nem találtam megoldást a problémámra. már elkövettem kb 10 fajta lehetöséget a leirások alapján de sajna még mindig nem látja.

A minap felcseréltem és az ubuntu grub-jával akartam láthatová tenni az android OS-t, de szintén kudarc.

2013. márc. 21. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!