Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade 3-am van. NEKTEK IS...

ZTE Blade 3-am van. NEKTEK IS VANNAK VELE ILYEN PROBLÉMÁK? Lent!

Figyelt kérdés
5 napja kaptam, vadi újan. Már a napokban észrevettem, hogy feltűnően hamar lemerül. Tegnap este feltöltöttem, hallgattam rajta nagyjából 1 órát zenét és mikor reggel megnéztem, már csak 14%-on volt.
2013. aug. 17. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Advanced Android Task Manager-t ajánlom
2013. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rakjam rá, és tovább fogja bírni? bocsi, de nem igazán vagyok otthon az ilyesmiben
2013. aug. 17. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem szabadna ilyen gyorsan merülnie. Lehet, hogy sok program fut a háttérben, ha beállítod, hogy mondjuk 5 percenként takarítson, akkor érhetsz el némi eredményt. Esetleg vedd lejjebb a fényerőt, bluetooth-t, adatszinkronizálást, wi-fit, ilyesmit kapcsolj ki.
2013. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi. nem futtatok sok programot általában. most már kezd jól működni, lehet, hogy megijedt, hogy visszaviszem XD
2013. aug. 18. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!