Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3 vagy Samsung...

Ezvan56 kérdése:

Samsung galaxy S3 vagy Samsung galaxy Mega vagy Sony Xperia Z?

Figyelt kérdés

Hali.

Telefon vásárlás előtt állok. Szeptembertől megyek kollégiumba és olyan telefon kellene ami ami MAJDNEM helyettesíteni tudna egy számítógépet. (nem kijelzőre gondolok hanem, hogy netezni, letöltögetni stb.. mindent meg lehessen rajta csinálni)

Fontos nekem a teljesítménye és az ár/érték arány is.

Ahogy nézegettem a galaxy s3 és az xperia Z majdnem ugyan olyan tudású. Kicsit jobb az xperia Z de az s3 olcsóbb 40 000ft-al és annyival szerintem nem jobb, hogy annyit érjen. A megába a procit keveslem de még nem fogtam a kezemben és nem tudom mire elég 1,7ghz 2mag. De a mega mellett meg a nagy kijelző szól amivel könnyebb filmeket nézni stb... de még nem fogtam a kezembe ezért nem tudom mekkora is pontosan, egyik tmobile/vodafone/telenor boltban sincs még nálunk. Valakinek van megája? Mert azzal elbeszélgetnék kicsit, hogy milyen is.

Szóval ár/érték arányban melyik lenne a legjobb készülék szerintetek? És ti melyiket választanátok és miért?

Előre is köszi a válaszokat. hali


2013. aug. 17. 11:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!