Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vásárlása?...

Samsung Galaxy S4 vásárlása? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint fél éve vásároltam Smarttarifa 3 díjcsomaggal egy Xperia J típusú telefont, de most szeretném lecserélni egy Galaxy S4-re ugyanezzel a díjcsomaggal, akkor kell-e valamit befizetnem?? Mert mikor ezt vettem akkor kb 20-25 ezret kellett fizetnem, hiába 0 Ft-os akció volt, gondolom azért, mert nem volt hűségem még vagy nem tudom.. Ha valaki járt már ilyen cipőben.. hogy megy ez?? Köszönöm a válaszokat!!!!!!!:)))

2013. aug. 16. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora hűséget vállaltál. Szerintem még nem fogsz tudni telefont venni, maximum hűség lejárta előtt 2-3 hónappal (T-mobile-nál legalábbis így van).
2013. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az nem lenne valami jó:// egyébként 2 éves hűséget vállaltam, most járok olyan 9 hónapnál..
2013. aug. 16. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld megérdeklődni az ügyfélszolgálatnál, de én a helyedben sajnos nem nagyon reménykednék:(
2013. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam az online ügyfélszolgálatnak.. hát az nagy kár:// köszönöm a választ azért!!:)
2013. aug. 16. 21:43
 5/6 Xperia.floyd ***** válasza:
Sajnos ha 1-2 éves hűséget választottál, akkor csinálhatod azt, hogy felbontod a szerződést, viszont ez hatalmas összegű kötbérrel jár vagy megvárod míg lejár és veszel újat . Azt nem ajánlom, hogy egyben fizesd, mert az totál pénzkidobás.
2013. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Xperia.floyd ***** válasza:
Utolsó mondat: Azt nem érdemes, hogy dominósan veszel egy S4-et, mert pénzkidobás :)
2013. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!