Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék, de úgy...

Új telefont szeretnék, de úgy volt, hogy Aug.10-ig várjak vele. Most van Aug.17, még mindig nem rendelhettem, mert a nővérem azt mondja, várjunk még 2 hetet, hátha addig új jó telók is kijönnek. Nem tudom, hogy akkor most mi legyen?!

Figyelt kérdés
Na,most ott tartunk,hogy a nővérem barátjának van egy Nokia Lumia asszem' 520-a.Megbeszélné velem,hogy akkor én azt most megkapjam,már csak egy tmobilos sim kártya kéne.Szerintetek jó ötlet ez így?

2013. aug. 17. 14:40
 1/2 Xperia.floyd ***** válasza:
Lumia 520 nem rossz készülék szerintem, de ez sok mindentől függ, hogy te mit szeretnél. Androidot akarsz vagy a Windows phone-nal is megelégszel, mire szeretnéd használni, illetve mennyit szánnál rá... Új készülékek aligha fognak ennyi idő alatt jönni, bár ha ki is jönnek akkor is hetek mire ide eljut. Nézz bele a T-Mobile kezdőoldalán lévő hamarosan érkező készülékekbe is, hogy valamelyik megfelelne-e az igényeidnek vagy sem.
2013. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,Windows alapú is megfelel,plusz felnézek a t-mobil oldalára.:)
2013. aug. 18. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!