Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei mediapad vagy Prestigio...

Huawei mediapad vagy Prestigio? Melyik jobb? Vagy melyiket éri meg jobban?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2013. aug. 17. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hááát, én a felbontás miatt, a Huawei felé hajlanék, de ha játékra is kell, sőt elsősorban arra kell, akkor azért azt vedd figyelembe, hogy a Vivante GC4000-nek a támogatása nem túl jó ezen a téren!!!

Nagyban függ attól is, hogy mennyiért tudod beszerezni a Huawei-t, ezt jó lenne ha elárulnád, nem is biztos, hogy e kettő közül kell eldöntened, hogy melyik legyen...

2013. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mind kettőt egyformán 150 euróért.De már van még 1,az az Acer Iconia Tab A1-810 .Ez is egy árban a másik kettővel.


[link]

2013. aug. 18. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Megértem a bizonytalanságod. Én sem tudom egyértelműen kijelenteni, hogy ez vagy az vagy amaz. A Huawei-nek ez a modellje már 1 éves lesz lassan. Jó dolog a fullHD felbontás, s kell is 10 colnál (sőt minimumnak kellene lennie!), deeeee antutu teszt hitelessége ide vagy oda, akkor sem meggyőző az a 10.000 alatti pontszám, egy ilyen felbontáshoz! S ez egyértelműen kirajzolódik abból, hogy egy rászabott android fut rajta (persze mindegyik a tabletre szabott valamelyest) de ez elég radikálisan. Nincs az androidban megszokott menü, minden az asztalról indítható, ez az SSlauncherre emlékeztet engem, amit kimondottan "lassú" az hardverben gyenge androidos telefonokhoz fejlesztettek ki, ezáltal teszik annak működését gyorsabbá, s igen hatékony, jól működő launcher.

A két 8 colossal a legfőbb gond talán a felbontás, 7.9-8 col esetében kivétel nélkül mindig 1024×768 a felbontás, s sajnos ez mindössze elégségesnek mondható. 7 colra az ideális felbontás az 1280×800, 8 colra is e közeli érték lenne az ideál, de ez egészen egyszerűen nem létezik. Ugyanakkor abszolút megszokható ez a felbontás, az emberek többségét nem zavarja. A két 8 colos közül én inkább az Acert választanám. Mivel külföldről jön a cucc, így úgy sem lesz garanciád, így ilyen árban (sőt ennél olcsóbban) alternatív megoldásként még Kínából a Chuwi V88-at ajánlanám. 7.9 colos készülék, méretei tökéletesen megegyeznek az ipad minivel, így gyak. a legtöbb mini kiegészítő használható hozzá, a csíptetős billentyűzettől kezdve a védőfóliáig...

Acernél pozitívak a tapasztalatok a színeket illetőleg, ez pedig ált. nagy kérdés szokott lenni. Ugyanakkor éri panasz az akku töltöttségi szint érzékelőjét, ez elég idegesítő tud lenni, de hozzá kell szokni. Az akku megfelelő ehhez a mérethez, így akkuidővel sem lesz sok bajod, a 4 mag miatt pedig valamivel kevesebbet is fogyaszt a hardver.

2013. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget,válaszodat ! Szerintem is az Acer-nál maradok.Garancia mindegyikre meglesz,meglehet a 2 év,ugyanis Szlovákiában lakom,és itt szeretném megvásárolni,ugyan is készülök külföldre dolgozni,és ahhoz kellene főleg hogy kapcsolatban tudjak maradni az otthoniakkal.Ezért a wifi a legolcsóbb megoldás.Na meg ahogyan nézem az Acer javára dönt a GPS is,ami sajnos a Prestigioban nincsen.A Huawei 10-est nem ismerem,sajnos még kipróbálni sem tudtam,ezért marad inkább az Acer.
2013. aug. 19. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem. Hát erre a célra tökéletesen megfelel. Megmondom őszintén, hogy ugyan tisztában vagyok vele, hogy a szlovákoknál euro van, de ezt gyakran elfelejtem, s még véletlenül sem jutott volna eszembe, hogy Szlovákiában élsz. Ha ez bolti ár, akkor igen jó áron van, a magyar árakhoz képest!
2013. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bolti ár,kivéve a Huawei-t ,ugyan is azt azért kapnám annyiért,mert meghosszabbítom a netem a T-Mobilnál.Szóval akciós,de az eredeti árát nem tudom.
2013. aug. 19. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!