Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont akarok vásárolni...

Kapd meg zolika kérdése:

Mobiltelefont akarok vásárolni, de nem tudok dönteni, h. sony xperia j vagy xperia E legyen. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Igaz,az xperia E jobb kamerával rendelkezik és kicsivel nagyobb,de megéri-e annyival töbet fizetni érte? Ti melyiket tudnátok ajánlani ?

2013. aug. 17. 20:36
 1/2 anonim válasza:

Az J-nek van jobb kamerája és nagyobb kijelzője,és ez az E nagy testvére,de sokan panaszkodnak rá. Olvastam már olyat is,hogy valaki a J-ről visszaváltott E-re.

Azért mert az 1 giga ram és az 512 es rom, a nagyobb és szebb kijelzős J-hez már nagyon gyenge és meghal a telefon,akadozik stb. Míg az E-hez pont ideális párosítás.

De azt tudd,hogy az E tényleg szar képeket csinál..:)

2013. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előzőnek: fotózásra fényképezőképet használnak általában, facebookra a zabálásról és a bulizáskor, valamint a szofisztikáltan nevezett budifotózáskor készített képekhez megfelel.


Én már lassan három hónapja használom az Xperia E-t, kiütötték a kezemből aug. 20-án a pesti tömegben, de meg sem kottyant neki. Én 1 ft-ért vettem a vodafone-nál, az volt a szempont, hogy olcsó legyen, wifi legyen rajta, és Android legyen (van egy Android-tabletem, és elnyerte a tetszésemet). Ezen kívül gyorsan lehet rajta netezni, játék csak Pou van rajta. Nekem csak a net miatt kellett. Videót megfelelően, akadás nélkül játszik le. Én tipót akartam eredetileg (mert kicsi, meg attól megfelel bármire - kitaláltátok, nőből vagyok : D), de addigra már sehol sem lehetett a vodafone-nál kapni. Nem bántam meg.


Külön tetszik, hogy olyan gumis tapintású a hátlapja, emiatt nem is csúszik, meg nem látszanak az ujjnyomok.

2013. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!