Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Karácsonyra laptop vagy...

Karácsonyra laptop vagy nootebookot akarok. Még 12 vagyok amúgy. Melyik a jobb? Hol lehet olcsón kapni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ne akarj laptopot, úgysem fogod tudni kihasználni, olcsó laptopok játszásra nem jók. Inkább asztali PC-t kérj már elég olcsón is lehet jókat kapni amin még a mai játékok is elindulnak.
2011. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Mi az a nootebook? Amúgy a laptop és a notebook egy és ugyan az, a netbook az már más, de az elsővel értek egyet.
2011. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

1) a laptop és a notebook ugyanaz

2) van a netbook, ami meg max pár év múlva kéne neked, ha majd egyetemre mész (könnyebben hordozható, mint a nagyobb laposok, de max netezésre jó)

3) olcsóbb és jobb megoldás egy asztali gép egyrészt, mert olcsóbban javítható, másrészt meg egy közepes laptop áráért nagyon jó asztalit lehet összerakni, ebben meg kisebb szakboltokban tudnak segíteni

4) ha játékra akarod a laptopot, azonnal felejtsd el! nagyon durván meg tudnak sülni a legjobb gamer gépek is hacsak nem ismeresz a spéci módszereket, hogy tartsd őket emberi hőmérsékleten

2011. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 crooker válasza:
0%
ne akarjál még ilyen korban semmitse! b+
2011. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én 10 évesen kaptam egy kis notebook-ot, hát nagy kalap sz*rt sem éert! tönkre ment fél év alatt xDD

azóta kaptam egy nagyobb notebookot na az most már 4 éve szolgál. ha notebookot vásárolsz, minden képpen nagyobbat! a kicsik nem jók semmire! még cd-t sem lehet némelyikbe beletenni!

2013. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!