Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone 8 telefonokra...

Windows phone 8 telefonokra ingyen játék?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy lehet e valahogyan ingyen feltenni fizetős játékot telefonra? Több barátom is szeretne wp8 as telefont ,de ha nem lehet ők nem szeretnének. Én eddig vettem játékokat,de ha volna rá lehetőség akkor már nem tenném. Szóval van valami lehetőség?Vagy igaz hogy warez wp8-ra nincs?

2013. aug. 17. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nehéz, bár én wp7-re tettem anno unlock-olt telóra. az átlagos játékok/alkalmazások felmennek, viszont az xbox live-os játékok már felmennek, de ha elindítod, ki is lépnek, szóval szerintem a live-os játékokra odafigyeltek, bár persze lehet azóta ezt megoldották.
2013. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyan csináltad?
2013. aug. 17. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
WP8-ra nincs ilyen lehetőség, és WP7-en sem volt megoldható az unlock minden készüléknél.
2013. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így van, kb csak az első generációs wp7-es telókra lehetett, mint esetemben például samsung omnia 7. ezek szerint akkor wp8-on ilyesmi sincs még jelenleg.
2013. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!