Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia tipo-mon egy...

Sony Xperia tipo-mon egy ideje vagy csak jack-dugóról szól a zene, vagy csak a hangszóróról. Mit tehetnék? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Pl. elkezdek hangszóróról játszani, bedugok headset-et vagy hangfalat (aux kábellel is akár), és néma minden. Ha kikapcsolom-visszakapcsolom a telót, és valami csatlakoztatva van, akkor már elkezdi játszani, de kihúzom megint néma az egész. Eddig mindennel tökéletesen működött, nem cseréltem le semmit, rendszerfrissítés sem volt mostanában, de nincs is mire. Liveware-t is frisseltem, de valószínűleg vagy azt nem érzékeli, hogy csatlakoztatom, vagy azt nem, hogy lehúzom róla. Ötletek?

2013. aug. 17. 23:33
 1/3 anonim válasza:
Szerviz...
2013. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fúúh hát erre magamtól is rájöttem:D
2013. szept. 15. 00:28
 3/3 anonim válasza:
Hát de ezzel nem tudsz semmit se csinálni. Nem flegmázásnak szántam, nem értem, hogy miért kellett így reagálnod a válaszomra. Te feltettél egy kérdést, én válaszoltam csak :o De semmi rosszindulat nem volt bennem. El kell vinni szervizbe, mert ez így nem normális dolog. Mást úgyse tudsz vele csinálni.
2013. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!