Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyha clockworkmod recovery-v...

Hogyha clockworkmod recovery-vel backupolok, úgy értve hogy megnyomtam szintén a backup to internal sdcard és a sima backupot is, akkor hogyha gyári visszaállítást (vagy factory resetet) csinálok, akkor mi veszik el?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy például a képeim, zenéim, alkalmazásaim, az alkalmazásaim állásai (hogy pl. temple run 2-ben mennyi aranyam van vagy ilyesmi) stb. megmaradnak?

[Samsung Galaxy Mini 2-m van]

Az egészet azért szeretném csinálni mert mikor bekapcsolom, akkor előjön a samsung logo, és utána rezeg (ezt akkor szokta csinálni ha valami lefagy), aztán újra bejön a samsung logo, és újra és újra. Ez ellen ez az egy megoldás maradt (a factory reset), de nem akarom hogy elvesszenek az adataim :/ bárki valamilyen megoldást esetleg tudna még?



2013. aug. 18. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem maradnak meg. Az egész teló olyan lesz mint amikor megvetted!
2013. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/ nincs valami ötlet akkor hogy mit csináljak?
2013. aug. 18. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Elveszik minden. De amikor romolgatod a telót akkor számolni kell azzal hogy beüt a sz.r és mindent ujra kell tenni. Ezért is nem tárolok semmit a telón ami fontos nekem. De azthiszem ha backupoltad akkor van olyan lehetöség hogy csak az appokat állítod vissza (meg a data-jukat) és az op. remdszer nem fog "visszaromlani"
2013. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem "romolgattam", a clockworkmodot azért tettem fel, hogy kipróbáljam, hogy azzal megy-e. maximum rootoltam volna, de nem akartam custom romot rárakni
2013. szept. 1. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármit is ráraksz, az már belenyúlás az eredetibe, és elcseszheted.
2013. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!