Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a ZTE, mint telefon márka?

Milyen a ZTE, mint telefon márka?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat véleményeket kérnék,hogy milyen a zte márka mert mostanában sok nagyon komoly zte telefont láttam és nekem bejött.tapasztalatlanok véleményére nem vagyok kíváncsi.csak tapasztaltak vgay olyan akinek ilyen márkájú telefonja van az írjon!

2013. aug. 18. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
hát a zte az maga kinai de a minösége nagyon jó
2013. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen tudom ,hogy kínai és ez nem zavarna,mondta nekem már1-2 kereskedő,hogy nagyon jó márka csak itt magyarországon ezek a komoly zte készülékek mint pl:zte grand x in,zte grand s ,zte grand memo,numi és még sorolhatnám.Itt csak a bladek-k ismertek.De egyépként a htc is kínai mégis az egyik legjobb telefonmárka
2013. aug. 18. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a ZTE Blade az orbitálisan szar abba biztos vagyok, nem tudom hogy az újabbak jobbak-e, de tuti nem vennék ZTE-t.
2013. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most pl Blade 3 am van. Nem mondom h nem fagy le soha viszont nagyon ritkán..:) Játékok is szépen mennek vele kb minden még az is ami nem kompatibilis vele elvileg. Egyedül a fényképezője nem tetszik mert ha kicsit sötétebb van akkor már nem az igazi...De ennyi baj legyen :)
2013. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nyugodj meg nem tusom milyen a blade 3 kamerája de azt tudom hogy jó kis készülék.nekem pl:zte grand x in-em van és nagyon jó telefon.lehet érezni hogy nincs belőle kihiányolva az anyag.összehasonlítottal egy s3-mal ami nem egy kis telefon és még mindig 20 grammal nehezebb az enyém.a inősége is nagyon jó.
2013. aug. 21. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
A ZTE alapjába véve egy jó telefongyártó. Nincs akkora neve, mint pl. Samsungnak, de attól még nagyon jó :)
2013. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!