Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 520-as készülékről és a Win.8-as operációs rendszeréről?

Figyelt kérdés
Szeretnék telefont venni, eddig ezt néztem ki magamnak. Nem nagyon értek hozzá, ezért tettem fel a kérdést. :D

2013. aug. 19. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem lassan 2 hete van meg. Vegyesek az érzéseim, bár én egy Samsung 5230-ról váltottam, ami nem okostelefon. Az biztos, hogy a sebességével, a kijelző érzékenységével nincs gond. Vannak benne hasznos szolgáltatások alapból. A GPS például annyira pontos, hogy ha átmész az úton is jelzi.


Ugyanakkor vannak olyan hiányosságai, hogy sehol nem rögzíti a hívások időtartamát, vagy netezés során felhasznált adatmennyiséget. Ezek olyan elvárások szerintem, amiket egy 3000 forintos telefon is szokott tudni. Ellenben itt ténylegesen pontosan használható letölthető alkalmazás sem áll rendelkezésre.


Emellett a csempék is egy idő után (2 hét) unalmasak tudnak lenni. A menü ugyan átrendezhető, de hátterének illetve az ikonoknak csak színét tudod módosítani, képet nem lehet betenni és az ikonok is teljesen hasonlók. A zárolási képernyőre mondjuk lehet képet kirakni, illetve bizonyos alkalmazások is képesek működni rajta.

2013. aug. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2013. aug. 19. 12:00
 3/10 anonim ***** válasza:

ennyi pénzért ez a legjobb választás, főleg, ha tetszik a rendszer, nekem speciel bejön

ilyen áron kétmagos processzort, jó kamerát, jó kijelzős és ilyen gyors működést androidnál nem kapsz

2013. aug. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor el van döntve mit veszek. :D köszi!
2013. aug. 20. 12:17
 5/10 anonim ***** válasza:
de előtte mindenképp próbáld ki, hogy bejön-e!!
2013. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az természetes!
2013. aug. 20. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lumia 520-at abban az esetben vegyél, ha megelégszel azzal, hogy noncs benne NFC, meg vaku a kamerához, meg 4G/LTE hálózat kezelése...viszont a Windows Phone 8 sokkal jobb, mint a wp7 és megéri 520-at venni...megkapod az összes Nokiás appot...wp8-at képtelenség megakasztani, nagyon simán fut, nincs vele sok gond és egy gyári visszaállítás szinte minden problémát orvosol...játékok terén annyi megkötés lesz, hogy nem minden játék fut rajta el, mert 512 mb ram van benne, de még így is találsz játékot, csak nem annyit...többféle zenelejátszó, személy szerint a Nokia zenét ajánlom, illetve a gyári zenelejátszót...equalizer van, szóval tudsz mit állítani rajta

viszont az adatforgalom ellenőrzésre jön majd egy app a Nokia Amber frissítéssel...akkor,majd tudod nézni, hogy mennyi adatforgalmat generálsz

2013. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

NFC-t és 4G-t ilyen áron sehol nem kapsz, az 512 megán nem futó játékokat is egy trükkel rá lehet tenni, az amber pedig most jön ki :)


amúgy annyi hátránya van a wp8-nak, hogy nem szabható annyira testre, valamint még kevés az alkalmazás rá

2013. aug. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kamera nem érdekel, mert ha valahova megyek viszek fényképezőt. Ezek szerint nem olyan rossz telefon.
2013. aug. 21. 12:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem rossz...sőt mondhatom azt, hogy az egyik legjobb ár-érték arányú wp8-as telefon a Nokiánál
2013. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!