Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minecraft PE-ben mire jó a...

Ifj.jancsi98 kérdése:

Minecraft PE-ben mire jó a redstone?

Figyelt kérdés
A mobilomon minecraftozok és mindenütt találok redstonet de se kőcsákánnyal kiásva, se fémcsákánnyal kiásva nem ad semmit.
2013. aug. 19. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valami hiba lehet, mert vascsákánnyal ki lehetne szedni. Próbáltad már újratelepíteni (szerintem sajna elvesznének a mapok)
2013. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyelőre semmi haszna nincs, max. díszítésre jó. De elvileg PE-ben is jön a redstone update.
2013. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én vagyok az első. Másodiknak: mivan? kérdező azt kérdezte, hogy minecraft PE-ben mire jó a redstone, (mert már van), te meg azt írod, hogy minecraft PE-ben nemsokára jön a frissítés. Most akkor mivan?
2013. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazából szerintem is az van hogy már benne van a játékban, de még nem használható ezért nem is lehet kiásni. 1. válaszoló; neked megvan mobilra a minecraft PE és ott már ki tudtad ásni és használtad is?
2013. aug. 19. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyelőre a redstone ércről tudok, akkor lehet hogy frissítenem kéne.. Bocsi a hülye válaszért, nekem is mondta haver hogy hamarosan jön..
2013. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sajna nem
2013. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mármint nincs meg. Nokiám van, de hamarosan veszek egy samsung galaxy tab 2.7.0 át
2013. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sajna nem
2013. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 daydigo válasza:
1.7-es pocket editionban van redstone, mint érc. kibányászni lehet, de nem ad redstonet. 1.8-ra várható a redstone, meg a végtelen világ elméletileg
2013. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mostmar (0.10.5 beta) ki lehet banyaszni a redstonet és meg is kapod de nincs se kar se gomb de nemsokara jön a redstone update és akkor majd lehet aktiválni és tudsz majd gepezeteket epiteni
2015. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!