Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefon...

Miért nem kapcsol be a telefonom? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Van egy Nokia Lumnia 610-es telefonom! Eggyik nap kikapcsoltam a telefont, s többet nem kapcsolt be! Mikor megnyomom a bekapcsolo gombot, rezeg 1 másodpercet s annyi, se kép se hang! Töltöre se reagál. Valami ötlet hogyan oldhatnám meg?
2013. aug. 19. 13:34
 1/4 anonim válasza:

Próbáld meg kivenni az akkumulátort és később visszatenni, mondjuk úgy fél óra elteltével. Hátha segít. Utána próbáld meg bekapcsolni, vagy töltésre rakni. Amikor kikapcsoltad mennyi energia volt még benne?

De ezek csak tippek, nem vagyok otthon a telefonok terén. Viszont volt nekem egy Nokia 7310 Supernovám - bár az nem okostelefon -, azt se lehetett egy nap többé bekapcsolni. Ha jól emlékszem, csak villogott a képernyője és semmi nem használt neki. Bevittük a szervízbe, megjavították. Később jelentkezett ugyanaz a baj. Másodszorra kiderült a szervízben, hogy az összes 7310 Supernova szériahibás, és bizonyos idő után elromlanak. Hiába szervizelnék újra és újra... És még csak azt se lehet tudni, mikor romlik el legközelebb, mi van, ha pont egy vészhelyzetben, amikor a legnagyobb szükség van rá?


Szerintem vidd be a szervízbe, mondom, laikus vagyok a telefonok terén, de talán a tiednek is efféle baja van... :/

2013. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Hát mikor kikapcsolt a telefon akumlátor félig fel volt töltve
2013. aug. 19. 13:56
 3/4 anonim válasza:
Hmm... Hát, akkor próbáld meg kivenni az akkumulátort egy időre, de szerintem itt valami szoftvermeghibásodásról van szó. Remélem nem olyan, mint ami az én Nokiámmal volt. :)
2013. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háát énis remélem! :) Köszönöm a válaszodar :)
2013. aug. 19. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!