Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Alcatel OT 990 (Telenor One Touch) vagy Samsung Galaxy Y, vagy Galaxy Gio?

Figyelt kérdés

Ezek közül lehet választanom, szóval kérlek más ne írjatok.

Az alcatelről hallottam 1-2 jót, meg az adreno 200-as proci se olyan rossz.



2013. aug. 19. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos így nehéz dönteni, mert amiben az egyik jobb, az másik szempontból viszont rosszabb! Én kb. 1 éve még Gio-mániás voltam (azóta sincs), de most inkább valami komolyabbra gyűjtök. Szóval az szerintem szuper, de azért hasonlítsd össze őket, és válassz szíved szerint!


[link]

2013. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én abszolút nem ajánlom az Alcatel sorozat ezen tagját, rossz a processzora, lassú, a kijelzője méretéhez képest ratyi. RAM tekintetében egyértelműen a Gio a legjobb, szintúgy színeiben is. A Galaxy Y szerintem túl kicsi és nem is elég jó ezért az árért. Nagyon ajánlanám neked a Huawei Ascend Y200-at és az Y300-at (ezeket a Telenornál), ár érték arányban ezek a legjobbak,de ha kártyafüggetlen kellene, akkor ezek mellé árban hasonlónak az Alcatel OT-991-et, a szintén Alcatel One Touch TPop OT-4010D-t, a Huawei Ascend Y210-et és az [link] ezen az oldalon található telefonokat ajánlom. De ha csak a fent említettek közül választhatsz, akkor egyértelműen GIO. Remélem segítettem :) (Hidd el, értek a telókhoz)
2013. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Ja és még egy kép a személyes kedvencemről, a Huawei Ascend Y300-ról:

[link]

2013. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Lassan abbahagyom a szövegelést, de még azt hozzáteszem, hogy nekem Gio-m van és maximálisan meg vagyok vele elégedve, csak hát most az Y300 felé kacsingatok ;) Az utóbbi két válaszoló voltam
2013. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az Alcatel-t ajánlom, igen, valóban gyenge a processzor órajele, RAM is kevés benne, de ha ki ROOT-olod csodákra leszel képes vele. Nekem is ilyen van, felraktam rá a CynanogenMod 7-et. 2.3.7-es android mostantól, pedig gyárilag csak 2.3.4 a maximális. Processzor 900Mhz-ig húzhatod, bár addig nem ajánlom, 787-en van nekem. Nem melegszik. Megbízható telefon. Szerintem árát megéri!
2013. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És ha 800-ig húznám a procit? Az még belefér?

Gondolkodtam az Alcatel 958-ön is.

Arról mi a véleményetek?

2013. aug. 19. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem melegszik addig húzhatod.
2013. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam.

Alcatel 985.:D

2013. aug. 19. 21:07
 9/12 anonim válasza:
A fent írtak árában az Alcatel OT-958-nál SOKKAL jobb telefonok vannak! Ne vedd azt, mostanában egy 650MHz-s proci már vicc...
2013. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ÉÉÉÉs én is elírtam :DDDDD
2013. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!