Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes dual sim-es (két sim...

Érdemes dual sim-es (két sim kártyás) telefont venni? Ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés
Egy szolgáltatónál vagyok azonban két különféle díjcsomagban , amit sajnos nem lehet összevonni. Így kénytelen vagyok két telefonnal járni. Arra gondoltam, hogy veszek egy dual sim-es telefont azonban tanácstalan vagyok, hogy milyet vegyek és hogy érdemes-e. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. aug. 19. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírom neked az én tapasztalatomat a dual simes telóval kapcsolatban: ( nem rég adtam el én is egy ilyet)

1 pozitívumot tudok mondani, nem kell 2 telefonnal járnod,, ennyi..

viszont a negatívumokban jelesek ezek a telók ha két kártya van benne..

ecsetelem: ha valakivel beszélsz az egyik sim kártyán a másik simed olyankor már nem elérhető. netezés közben ledobja valameiket a hálózatról, nagyon gyorsan merül, szinte naponta tölteni kell ( én naponta 2x is töltöttem)

most csak ennyi jut eszembe, szerintem gondold meg azért nagyon..

2013. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem a legjobb telefon az

Acer liquid e2 dual simes, aksija 2-3 nap, minden játék megy rajta akadás nélkül, nagyon szép kijelző, hátránya, hogy magyarországra nem hozták még be, és lehet nem is fogják, de külföldről be lehet szerezni megfizethető áron.

2013. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!