Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit takar az a felirat a...

Mit takar az a felirat a tabletemen, hogy AZONOSÍTÁSI PROBLÉMA, mikor az itthoni wifihez szeretnék csatlakozni, amire egyébként a laptop, a gép, egy másik tablet és egy telefon simán csatlakozik egyszerre?

Figyelt kérdés
Máskor még +-ba, az én tabletem is mindig csatlakozott. Elmentem nyaralni 1 hétre, és mire visszajöttem kitörlődött a wifi. Rendesen beírtam a jelszót, többször is próbálkoztam az elmúlt 24 órában, és még mindig ugyanez a probléma.
2013. aug. 19. 19:35
 1/1 vaszily katalin ***** válasza:
A WIFIT BEKAPCSOLTAD A GÉPEN.cssatlakoztatad?nekem elöször a böngészobe kell beirnom a jelszot.jol irtad be a jelszot.menyi gépet enged.a mi ruterünk 10 gépet.de 4 nél már lasu.elég erös a jel.?ezeket is elenörizted?nekem meg az telefonom és a wifi meg a nyomtato nem érzékeli egymást.
2014. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!